Pokud chcete získávat novinky o dění v obci, zadejte zde Váš e-mail.

Odebrat zaregistrovaný email

Články

Pouťový fotbalový zápas

V neděli 15. května 2011 se ve Lhotách u Potštejna a na Homoli konala pouť. Na návsi ve Lhotách byly dětem k dispozici tři atrakce - malý kolotoč, trampolína a velká nafukova-cí skluzavka. Také zde byla střelnice, jeden stánek s plyšovými hračkami a jeden stánek s oblečením. V homolském kostele se konaly tři mše - v 8.00 hod., 10.00 hod. a 14.00 hod. Jelikož asi do deseti pršelo, tak na Homoli nakonec letos žádný stánek nebyl.
Při příležitosti pouti místní sportovci“ uspořádali fotbalový zápas „Sparta - Slavia“. Hrálo se 2 x 30 minut s pětiminutovou přestávkou. Na každé straně hrálo včetně brankáře šest hráčů. Rozhodčím byl Miloslav Jireš. Za družstvo Sparty nastoupilo osm hráčů a za dru-žstvo Slavia také osm. Zápas začal po čtrnácté hodině a skončil s výsledkem Sparta - Sla-via 6:8. Za Spartu vstřelili góly: Petr Kubík st. (2), Luk&aacu te;š Prudič (2), Petr Kubík ml. (1) a Petr Horáček (1) a za Slavii: Vojtěch Kvasnička (4), Pavel Novák (2), Jan Sládek (1) a Michal Vavruška (1).

Popisek ke společné fotce:
Horní řada zleva: Jakub Flekr se synem Samuelem (Doudleby nad Orlicí), Michal Vavruška (Lhoty), Kamil Matějka (Rájec), Lukáš Bečička (Sudslava), Petr Bečička (Lhoty), Vojtěch Kvasnička (Chleny), Michal Tschöpl (Přestavlky) a Pavel Novák (Chleny). Dolní řada zleva: Petr Kubík st. (Choceň), Petr Horáček (Lhoty), Petr Kubík ml. (Choceň), Tomáš Kameník (Koldín), Martin Dimitrov (Koldín), Libor Hájek (Lhoty), Jan Sládek (Borovnice) a Lukáš Prudič (Kostelecké Horky).

Napsán: 03.06.2011 | Přečten: 5761x